עקירת שן בינה

עקירת שן בינה

עקירת שן היא פעולה בלתי הפיכה . שיני הבינה הן השיניים שבוקעות אחרונות בפה. כששיני הבינה בוקעות כראוי התפקוד שלהן הוא יומיומי  ויעיל מאוד לאכילה ולהחזקת שאר השיניים בפה. כאשר שיני בינה לא גדלות כמו שצריך או כשהן מפתחות מחלה יש לשקול כיצד לטפל בהן ולבחון גם עקירה שן בינה. עקירת שן היא תהליך כירורגי שמטרתו לסלק שן פגועה. חשוב לזכור כי כיום המדיניות היא "להציל" שיניים ולכן ד"ר דני כץ מקפיד במרפאתו , במהלך מתן תוכנית הטיפול להמליץ על עקירת שן רק במקרים בהם התהליך העששתי אינו מאפשר את שיקום השן. טובת המטופל תמיד לנגד עיניו.

עקירת שן מבוצעת במרפאתנו תחת הרדמה מקומית. עקירת שן מצטיירת לעיתים כטיפול מרתיע , אך לאור ניסיונו הרב של ד"ר דני כץ , יש מקום לרגיעה כיוון שחשיבות ביצוע עקירת השן על ידי רופא מיומן ומקצועי, התהליך מלווה רק בחוסר נעימות קלה.

עקירת שן נועדה להוציא לחלוטין את השן שנפגעה בכל השכבות  - הזגוגית, הדנטין, ומוך השן, כולל תעלות השורש.

שן הרוסה שלא עוברת עקירה עלולה לגרום לנזק גם לשיניים הסמוכות . ד"ר דני כץ קובע לאחר צילום פנורמי המבוצע במרפאתנו את סוג העקירה, האם זוהי עקירה פשוטה או עקירה כירורגית.

עקירת שן במרפאתנו תבוצע לאחר קבלת הסבר מפורט מדוע יש צורך בעקירה. לאחר ביצוע הרדמה מקומית , ד"ר כץ מוודא כי ההרדמה מספקת. במרפאה של ד"ר דני כץ יש את כל הציוד הדרוש לקבלת החלטה ולביצוע עקירת שן בינה.

לאחר עקירת השן, עם חלוף ההרדמה ייתכנו מספר תופעות כגון: כאב קל ו/או דימום , לפיכך יקבל המטופל הוראות מדוייקות כיצד יש לנהוג.

ההנחיות כוללות הימנעות מאכילת אוכל חם או קשה במהלך 24 השעות הראשונות, במהלך אותן שעות יש להימנע מיריקה ושטיפת הפה.

אנו במרפאה בראשותו של ד"ר דני כץ עושים הכל בכדי לשמור על השיניים שלכם ולהציל כל שן ושן, עיזרו לנו לשמור על השיניים שלכם בריאות באמצעות ביקורים סדירים אצלנו במרפאה לבדיקה והסרת האבנית.  
 

צוות המרפאה כולל את ד"ר דני כץ בעל תואר דוקטורט בתחום ההשתלות, סייעת מקצוענית, שיננית מוסמכת ומנהלת מרפאה בעלת כישורים של אנושיות, דאגה ואכפתיות המלווה את המטופלים משלב הייעוץ וסגירת התוכנית ועד לסיום הטיפול לשביעות רצון של המטופל והצוות.

דר דני כץ מרפאת שיניים
אודות דר דני כץ
דר דני כץ כתרים לשיניים
דר דני כץ השתלות שיניים
דר דני כץ שיקום הפה