שלחו וואטסאפ למרפאת דני כץ
טיפולים משמרים

טיפולים משמרים

כאשר מדברים על טיפולי שיניים משמרים מתכוונים לשימור השיניים לבל תאבדנה.
הכוונה היא לתפוס את העששת בראשית דרכה, עוד טרם התחילה הפגיעה בשן, ועשיית כל המאמצים לשמור על יציבות השיניים והארכת חייהן בפה לאורך זמן.
 

סתימה
סתימות מבצעים בחללים בהן ישנה עששת (ריקבון) שפגעה באמייל והדנטין של השן. לאחר סילוק העששת משלימים את החלל עם סתימה לבנה על פי צבע השיניים הסמוכות.
במרפאת השיניים של ד"ר דני כץ משתמשים בסתימות לבנות מחומר הנקרא קומפוזיט גם בשיניים קדמיות וגם באחוריות.
כיום סתימות הקומפוזיט הן באותו חוזק ושחיקה של סתימות האמלגם בהן השתמשו בעבר.
ביצוע שחזור כזה במרפאתנו מחזיק מעמד שנים רבות מכיוון שאנו במרפאה מקפידים על איכות החומרים וזוהי תוצאה של מיומנות ומקצועיות הרופא.
 

טיפול שורש
עששת (ריקבון) שלא טופל בזמן גורם לחיידקים לחדור מבעד למרקם השן אל תוך מוך השן ואז אין מנוס מלפתוח את כל תעלת השן ולנקות אותה.
השן בנויה משלוש שכבות : אמייל , דנטין וצמנט.
כלי דם ועצבים המהווים את מקור החיות של השן עוברים דרך תעלת השורש.
סתימה מבצעים כאשר ישנה רגישות לחום ולקור, במקרים בהם הכאבים עזרים עד כדי כך שמשככי כאבים לא עוזרים , הפיתרון היחיד הוא טיפול שורש כיוון שהעששת ( הריקבון) התקדמה לכיוון לשכת המוך.
התחלת הטיפול מתבצע בהרדמה מקומית המבוצעת ברגישות ובעדינות .לאחר ההרדמה אנו יכולים להמשיך בטיפול.במהלך הטיפול ד"ר כץ יוצר חלל גישה למוך השן, זהו החלק הפנימי ביותר של השן ומאתר את הפתחים לתעלות שבשורש השן, אותן תעלות המכילות את החלק החי של השן – תאים, עצבים וכלי דם.
חידוש טיפול שורש – במקרים בהם טיפול השורש הקודם לקוי, דורש הרחבה מחודשת של התעלות, חיטויין ואיטומן מחדש.
לאחר טיפול השורש יש לבצע מבנה וכתר מוקדם ככל האפשר כדי לשמור על השן.
עם סיום הטיפולים, אנו מזמינים את המטופלים שלנו לביקורת תקופתית, בה אנו מבצעים בדיקה מקיפה , צילום פנוראמי במקום והסרת אבנית על ידי השיננית המוסמכת שלנו.
בריאות חניכיים היא תנאי מקדים לכל טיפול  -  משמר ומשקם.


עקירה – כאשר אי אפשר להציל את השן, והדלקת כבר הרסה אותה לחלוטין, יהיה רופא השיניים מוכרח לעקור את השן ולהסיר את הנגע מן הפה. זאת כדי למנוע התפשטות של הדלקת לשיניים סמוכות. לפעמים השן עצמה לא מחזיקה מעמד עקב דלקת חניכיים וכדומה.
 

שיננית
ביקורים סדירים לניקוי שיניים והסרת אבנית אצל השיננית המוסמכת שלנו יבטיחו למטופלים שיניים נקיות ,מניעת מחלות חניכיים ונשימה רעננה.
מחלת חניכיים היא תופעה דלקתית הפוגעת בחיבור בין השן לעצם הלסת , מחלה זו עלולה לגרום לאובדן שיניים. רובד החיידקים המצטברים בפה גורם לדלקת חניכיים אשר לא תמיד נראית לעין אך מתבטאת באדמומיות , דימומים , בצקתיות בחניכיים וריח רע מהפה.
השלב הראשוני למניעת התפתחות המחלה היא על ידי שיננית . השיננית במרפאתנו מבצעת טיפול הסרת אבנית , ניקוי השיניים והחניכיים וכן מדריכה על צחצוח נבון ושיפור ההגיינה.
גם אנשים שהתברכו בשיניים בריאות וחזקות צריכים לבקר באופן סדיר אצל השיננית כדי למנוע מחלות דנטליות עתידיות. מטרת הטיפול היא לשפר ולשמר את בריאות חלל הפה שיננית במרפאתנו עורכת בדיקה יסודית וכך במידת הצורך יכולה לגלות מקרים של עששת עוד בתחילת התפתחותה. איתור מוקדם בעזרת השיננית יכול למנוע מצב של נסיגת חניכיים ולשמר על מצב תקין לאורך שנים רבות.
המודעות לרפואת שיניים מניעתית התפתחה עם השנים וקיימת מודעות יותר לשמירה על כללי הגיינה כגון : צחצוח נכון, שימוש בקיסמים ובחוט דנטאלי וכן בתמיסות לשמירה על הגיינת השיניים והחניכיים.
בדיקה תקופתית וביקור אצל השיננית באופן סדיר מהווים השלמה לתחזוקה הנעשית בבית וכך מתאפשרת שמירה על בריאות השיניים והחניכיים ואיתור בעיות בתחילת הדרך.
במרפאתנו תוכלו לקבל שירות משיננית מקצועית .
השיננית מבצעת ניקוי יסודי של השיניים והחניכיים אשר לא מתאפשר בצחצוח שיניים רגיל יומיומי.
המכשור במרפאתנו חדיש ביותר  והגייני. אבחון מוקדם אצל השיננית נותן למטופל מידע אודות מצב השיניים והחניכיים שלו באותה עת. ככל שהבעיות מתגלות מהר יותר כך ניתן לטפל בהן במהירות ללא כאב מיותר וללא הוצאת כספים יקרה יותר. 
בעיות שיניים נוטות להחריף אם לא מטפלים בהן בזמן ולכן השיננית במרפאתנו מעדכנת את ד"ר דני כץ , מנהל המרפאה על מצבו של כל מטופל ומטופל.
חניכיים בריאות הן תנאי הכרחי לבריאות העצם התומכת בשיניים. במסגרת הטיפולים במרפאתנו מתבצע במידת הצורך ניקוי עמוק יותר הנקרא – הקצעת שורשים. מטרת טיפול זה הוא לנקות כיסי חניכיים עמוקים מאוד, זהו טיפול המבוצע תחת הרדמה מקומית ובכך מתאפשרת הסרת האבנית גם ממקומות עמוקים מתחת לחניכיים.
הטיפול מבוצע במספר ביקורים ורק במידת הצורך.
אנו מבצעים את טיפולי החניכיים בטכניקות חדשות ומתקדמות ושמים דגש על הטיפול המניעתי שנערך על פי תוכנית ביקורת סדירה ותקופתית לכל מטופל.
הוכח כי גילוי מוקדם ושמירה על הגיינת השיניים והחניכיים מניבה תוצאות הטובות ביותר ! 

 


צוות המרפאה כולל את ד"ר דני כץ בעל תואר דוקטורט בתחום ההשתלות, סייעת מקצוענית, שיננית מוסמכת ומנהלת מרפאה בעלת כישורים של אנושיות, דאגה ואכפתיות המלווה את המטופלים משלב הייעוץ וסגירת התוכנית ועד לסיום הטיפול לשביעות רצון של המטופל והצוות.

המליצו עלי

Carmela Cozin‎

דר כץ רופא מיקצוע עם גישה חיובית למטופלים. אווירה של רוגע במרפאה מאוד מומלץ גם לאנשים שמפחדים מרופא שיניים. מרפאה אסטטית נקיה תמיד מתקבלים(בזמן) עם חיוך.

איריתה בנישתי‏

דני כץ רופא שיניים מצויין.
הצליח אצלי עם שתל שנדחה אצל רופא שיניים אחר.
מומחה לשתלים ושיקום הפה.
בהחלט ממליצה.
בנוסף תרומתו בטיפולים חינם לניצולי שואה ועוד חסדים שדני עושה ראויים לכל הערכה!

Yoni Zilberman

לרופא השיניים שלי המדהים
תודה על הטיפול המקצועי
אתה מקצוען אמיתי טיפלתי בי בסבלנות רבה
הסברת לי בכל שלב מה עושים בסבלנות
למרות כל שאלותי היית קשוב
בקיצור הפכחת את הטיפול לחוויה
אתה מספר 1

Yosefa Salinas

שמי יוספה אני מכירה את דר כץ מזה 10 שנים דר כץ טיפל ומטפל בי עד היום עם הרבה ידע וניסיון רגישות שלווה ייעוץ והרבה סובלנות לאחרונה עברתי טיפול של שתלים בלסת העליונה וכן התחתונה. שלבסוף יצאתי עם חיוך מושלם ממליצה בחום

Shelly T

לפני שהגעתי לדוקטור כץ היו לי פחדים אדירים מרופאי שיניים, והטיפול המסור שלו והעדינות וההתחשבות בפחדים שלי, היו מדהימים! תמיד מוודא שהכל בסדר, שלא כואב, ושהטיפול לשביעות רצוני רופא השיניים הכי טוב שהייתי אצלו!! תודה רבה דוקטור כץ!

השרון פוסט

מגיע לו שאפו: ד"ר דני כץ, רופא שיניים נענה לבקשתה של יו"ר מהלב, אירית מרק ותרם שתלים וכתרים לאם יחידנית בעלות של כ-45 אלף שקלים.
 
האיש המאוד טוב הזה שמו ד"ר דני כץ ויש לו מרפאת שיניים בבית יתיר בכפר סבא.
לאחר שפנתה לכל גורם אפשרי בבקשה לעזרה וסורבה הגיעה ל.ש ליו"ר מרכז החסד מהלב, אירית מרק. 

דני היקר נענה לבקשתה של מרק וטיפל טיפול מקיף ביותר בפיה של ל.ש וחסך לה קרוב ל- 45אלף שקלים בטיפול.
ל. הגיעה עם לסת עליונה מחוסרת שיניים. הוחלט לעשות לה שתלים עקירות מיבנים יצוקים על השורשים הנותרים. כבר תוך שבוע בוצע גשר זמני אחרי שכבר שנים היא הלכה ללא שיניים. סה"כ עלות טיפול לפציאנט רגיל היתה כ 45,000 אלף שח. בגלל המצב הכספי הוחלט שהיא תשלם רק עלות המעבדה ועלות השתלים הכל הכל עלה לה רק 10000 שח.
ל. יש שיניים מזה שבוע ימים והיא מאושרת עד הגג. גם אנחנו כולנו ב- מהלב
תודה רבה דני היקר, אתה נשמה טובה וענקית! זה לא דבר של מה בכך ומגיע לך מכולנו כל הברכות שבעולם!! פרגנו ושתפו את המעשה הטוב של האיש הזה...

השרון פוסט

המלצה חמה: ד"ר דני כץ, רופא שיניים בעל תואר ד"ר למדעי הרפואה בתחום ההשתלות, בעל ותק ומוניטין של 36 שנים.
 

ד"ר דני כץ הינו רופא שיניים בעל תואר ד"ר למדעי הרפואה בתחום ההשתלות.
 

מרפאת השיניים בכפר סבא קיימת משנת 1986. במקביל למרפאת השיניים הפרטית, ד"ר דני כץ ניהל מרפאות שיניים רבות, בתפקיד מנהל רפואי. מרפאת השיניים בבעלות ד"ר כץ, מעניקה טיפולים שונים , לרשימה המלאה לחצו כאן
 

ד"ר דני כץ הוא רופא שיניים בעל ותק מעל ל- 36 שנים. בעל תואר PHD למדעי הרפואה בתחום השתלות שיניים. במקרים של חרדה דנטלית ורפלקס ההקאה ד"ר כץ מטפל בשיטת ההיפנוזה שגורמת לשקט של המטופל.
 

ד"ר כץ מקפיד להשתתף בהשתלמויות ובכנסים מקצועיים הן בארץ והן בחו"ל לאורך כל השנה וזאת כדי לתת למטופלים את הטוב ביותר.
צוות המרפאה נבחר בקפידה ע"י ד"ר דני כץ כאשר הדגש תמיד על האיכויות האישיות. המרפאה ממוקמת בבית יתיר, בכפר סבא, ומציעה מגוון רחב של טיפולים.
המרפאה מצוידת במכשירים טכנולוגיים מהטובים והמתקדמים מסוגם. כמו כן במרפאה ממוקם מכשיר לצילום פנורמי לנוחיות המטופלים. ד"ר כץ יתאים לכל מטופל תכנית טיפול ייחודית ובהתאמה אישית, במחירים תחרותיים ובפריסת תשלומים נוחה. טיפולי השיניים נעשים תוך הקפדה על איכות גבוהה ועמידה בכל דרישות משרד הבריאות.
 

ד"ר דני כץ חבר בהסתדרות לרפואת השיניים בישראל ובעמותה הישראלית להשתלות דנטליות.
 

אם אתם זקוקים לטיפולי השתלות שיניים, דעו שבמרפאה ערוכים להעניק מענה איכותי המותאם אישית בעבורכם ומחזיקים ברשותם את הידע ואת הטכנולוגיות החדשניות והמתקדמות ביותר עבור המטרה, "אנו מציעים מספר סוגים של שתלים דנטליים, אשר כולם מאושרים על ידי משרד הבריאות".
סד לילה – למטופלים בעלי חרדה דנטלית, אפשרות לטיפול תחת היפנוזה.
 

המרפאה מעניקה בדיקה ראשונית+ צילום פנורמי+ ייעוץ ראשוני חינם לכל הלקוחות החדשים.
 

להמלצה באתר השרון פוסט

 

Lucci Lior Arielly‎‏

חבל שלא הגעתי אל דר' כץ לפני שנים רבות. הייתי חוסך לעצמי ניסיונות לא תמיד מוצלחים עם רופאים אחרים.
אחרי שטיפל בפה שלי (שתלים, טיפולי שורש וכו'), הפנתי אל דר' כץ גם את יתר בני משפחתי. בזכות הידע, היד הקלה וזמן טיפול מקוצר. וכן, גם עלות כספית סבירה בהחלט בהתחשב ברמה המקצועית הגבוהה. מ ו מ ל ץ !