טיפולים שיניים אסתטיים
טיפולי שיניים אסתטיים

טיפולי שיניים אסתטיים

טיפולים אסטטיים
כולנו רוצים ליהנות מחיוך מושלם, המציג שיניים יפות ומסודרות, אבל בפועל, גורמים שונים כמו גנטיקה, מזונות מסוימים, הזנחה וגורמים נוספים, פוגעים עם השנים במראה השיניים של רובינו וכתוצאה מכך, גם טומנים בחובם מבוכה ותחושה לא נעימה בכל פעם שאנו מחייכים.
החדשות הטובות, טמונות בעובדה שכיום יש לא מעט טיפולים אסטטיים חדשניים ומתקדמים, אשר בכוחם לשפר את מראה השיניים ולהחזיר את האסתטיקה כמו גם את הרצון לחייך עם כל הלב.

הדרך לטיפולים אסטטיים איכותיים ומקצועיים עוברת בהיכרות עם האפשרויות השונות המוצעות כיום:
 

ציפוי שיניים
ציפוי שיניים, הוא טיפול מתקדם אשר בכוחו להעניק מענה למגוון רחב של פגמים אסתטיים בשיניים ובין הפתרונות אותם הוא מציע: סגירת מרווחים בין השיניים, הלבנה של השיניים, יישור שיניים, עיצוב השן, השלמת שן שבורה ועוד..

יש שיטות שונות לציפוי שיניים כמו: ציפוי חרסינה, ציפוי למינייט ושיטות נוספות, כאשר קיימת חשיבות להכיר כל אחת מהן כמו גם את ההבדלים ביניהן:
 

  • ציפוי חרסינה – ראשית, יש לציין שגם ציפוי חרסינה מחולק למספר תתי סוגים כמו לדוגמא, ציפוי שיניים על ידי חרסינה לומיניר. החרסינה עוברת תהליך של שריפה בחום גבוה, במטרה להעניקה לה עמידות גבוהה. מעבר לאותה עמידות גבוהה, בהליך ציפוי חרסינה אין צורך לבצע השחזה ולכן, מדובר בהליך טיפולי קצר, אשר ברוב המקרים יסתכם בכ-2 מפגשים עם רופא השיניים.
     
  • ציפוי למינייט – ציפוי למינייט נחשב כיום לאחד מהפופולאריים ביותר בשל היתרונות הרבים אשר חומר זה טומן בחובו. למינייט מהווה גם היא למעשה סוג של חרסינה, אשר עוברת הליך של דחיסה ושריפה בתנור, על מנת להעניק לחומר עמידות גבוהה.
    אחד היתרונות המרכזיים של ציפוי זה, טמון באפשרות לבחור את הגוון ואת צורת הציפוי, בהתאם לסוג הטיפול כמו גם, לדרישות ולצרכים הפרטניים של המטופל.
     

יש עוד מספר שיטות לציפוי שיניים, כאשר רופא שיניים מקצועי ומנוסה, ידע להתאים את שיטת ציפוי שיניים האופטימאלית בהתאמה למצב שיניו של המטופל כמו גם לדרישותיו ולצרכיו.
 

כתרי זרקוניה
כתרי זרקוניה הביאו לסוג מהפך בעולם הכתרים ולו בשל הנראות האסטטית המרשימה שהם טומנים בחובם – למעשה, לא ניתן להבדיל בין מראה של כתר זרקוניה לבין המראה של השיניים הטבעיות. כתרי זרקוניה מתאפיינים ביתרונות נוספים כמו: עמידות גבוהה, העובדה שהם אינם נשחקים והיכולת שלהם לשמור על מבנה השן גם בתנאים שהינם קשים.
 

הלבנת שיניים
בזכות טכנולוגיות מתקדמות, יש לא מעט שיטות באמצעותן ניתן לבצע הלבנת שיניים, כאשר 2 השיטות המרכזיות: השיטה הראשונה באמצעותה מתבצעת הלבנת שיניים מתבססת על התאמת סדים למטופל ושימוש במקור אור ייעודי לצורך ההלבנה.
השיטה השנייה היא הלבנת שיניים באמצעות שימוש בריכוז גבוה של חומר פעיל. 
המטרה של כל שיטות הלבנת השיניים הינה זהה, להעניק מראה מרשים ואסטטי לשיניים וכל אותן השיטות גם פועלות על אותו העיקרון, תהליך כימי אשר ייעודו לחמצן את חומר השן.

המליצו עלי

Carmela Cozin‎

דר כץ רופא מיקצוע עם גישה חיובית למטופלים. אווירה של רוגע במרפאה מאוד מומלץ גם לאנשים שמפחדים מרופא שיניים. מרפאה אסטטית נקיה תמיד מתקבלים(בזמן) עם חיוך.

איריתה בנישתי‏

דני כץ רופא שיניים מצויין.
הצליח אצלי עם שתל שנדחה אצל רופא שיניים אחר.
מומחה לשתלים ושיקום הפה.
בהחלט ממליצה.
בנוסף תרומתו בטיפולים חינם לניצולי שואה ועוד חסדים שדני עושה ראויים לכל הערכה!

Yoni Zilberman

לרופא השיניים שלי המדהים
תודה על הטיפול המקצועי
אתה מקצוען אמיתי טיפלתי בי בסבלנות רבה
הסברת לי בכל שלב מה עושים בסבלנות
למרות כל שאלותי היית קשוב
בקיצור הפכחת את הטיפול לחוויה
אתה מספר 1

Yosefa Salinas

שמי יוספה אני מכירה את דר כץ מזה 10 שנים דר כץ טיפל ומטפל בי עד היום עם הרבה ידע וניסיון רגישות שלווה ייעוץ והרבה סובלנות לאחרונה עברתי טיפול של שתלים בלסת העליונה וכן התחתונה. שלבסוף יצאתי עם חיוך מושלם ממליצה בחום

Shelly T

לפני שהגעתי לדוקטור כץ היו לי פחדים אדירים מרופאי שיניים, והטיפול המסור שלו והעדינות וההתחשבות בפחדים שלי, היו מדהימים! תמיד מוודא שהכל בסדר, שלא כואב, ושהטיפול לשביעות רצוני רופא השיניים הכי טוב שהייתי אצלו!! תודה רבה דוקטור כץ!

השרון פוסט

מגיע לו שאפו: ד"ר דני כץ, רופא שיניים נענה לבקשתה של יו"ר מהלב, אירית מרק ותרם שתלים וכתרים לאם יחידנית בעלות של כ-45 אלף שקלים.
 
האיש המאוד טוב הזה שמו ד"ר דני כץ ויש לו מרפאת שיניים בבית יתיר בכפר סבא.
לאחר שפנתה לכל גורם אפשרי בבקשה לעזרה וסורבה הגיעה ל.ש ליו"ר מרכז החסד מהלב, אירית מרק. 

דני היקר נענה לבקשתה של מרק וטיפל טיפול מקיף ביותר בפיה של ל.ש וחסך לה קרוב ל- 45אלף שקלים בטיפול.
ל. הגיעה עם לסת עליונה מחוסרת שיניים. הוחלט לעשות לה שתלים עקירות מיבנים יצוקים על השורשים הנותרים. כבר תוך שבוע בוצע גשר זמני אחרי שכבר שנים היא הלכה ללא שיניים. סה"כ עלות טיפול לפציאנט רגיל היתה כ 45,000 אלף שח. בגלל המצב הכספי הוחלט שהיא תשלם רק עלות המעבדה ועלות השתלים הכל הכל עלה לה רק 10000 שח.
ל. יש שיניים מזה שבוע ימים והיא מאושרת עד הגג. גם אנחנו כולנו ב- מהלב
תודה רבה דני היקר, אתה נשמה טובה וענקית! זה לא דבר של מה בכך ומגיע לך מכולנו כל הברכות שבעולם!! פרגנו ושתפו את המעשה הטוב של האיש הזה...

Lucci Lior Arielly‎‏

חבל שלא הגעתי אל דר' כץ לפני שנים רבות. הייתי חוסך לעצמי ניסיונות לא תמיד מוצלחים עם רופאים אחרים.
אחרי שטיפל בפה שלי (שתלים, טיפולי שורש וכו'), הפנתי אל דר' כץ גם את יתר בני משפחתי. בזכות הידע, היד הקלה וזמן טיפול מקוצר. וכן, גם עלות כספית סבירה בהחלט בהתחשב ברמה המקצועית הגבוהה. מ ו מ ל ץ !