טיפולי שיניים אסתטיים

טיפולים אסטטיים

כולנו רוצים ליהנות מחיוך מושלם, המציג שיניים יפות ומסודרות, אבל בפועל, גורמים שונים כמו גנטיקה, מזונות מסוימים, הזנחה וגורמים נוספים, פוגעים עם השנים במראה השיניים של רובינו וכתוצאה מכך, גם טומנים בחובם מבוכה ותחושה לא נעימה בכל פעם שאנו מחייכים.
החדשות הטובות, טמונות בעובדה שכיום יש לא מעט טיפולים אסטטיים חדשניים ומתקדמים, אשר בכוחם לשפר את מראה השיניים ולהחזיר את האסתטיקה כמו גם את הרצון לחייך עם כל הלב.

הדרך לטיפולים אסטטיים איכותיים ומקצועיים עוברת בהיכרות עם האפשרויות השונות המוצעות כיום:


ציפוי שיניים

ציפוי שיניים, הוא טיפול מתקדם אשר בכוחו להעניק מענה למגוון רחב של פגמים אסתטיים בשיניים ובין הפתרונות אותם הוא מציע: סגירת מרווחים בין השיניים, הלבנה של השיניים, יישור שיניים, עיצוב השן, השלמת שן שבורה ועוד..

יש שיטות שונות לציפוי שיניים כמו: ציפוי חרסינה, ציפוי למינייט ושיטות נוספות, כאשר קיימת חשיבות להכיר כל אחת מהן כמו גם את ההבדלים ביניהן:

  • ציפוי חרסינה – ראשית, יש לציין שגם ציפוי חרסינה מחולק למספר תתי סוגים כמו לדוגמא, ציפוי שיניים על ידי חרסינה לומיניר. החרסינה עוברת תהליך של שריפה בחום גבוה, במטרה להעניקה לה עמידות גבוהה. מעבר לאותה עמידות גבוהה, בהליך ציפוי חרסינה אין צורך לבצע השחזה ולכן, מדובר בהליך טיפולי קצר, אשר ברוב המקרים יסתכם בכ-2 מפגשים עם רופא השיניים.
  • ציפוי למינייט – ציפוי למינייט נחשב כיום לאחד מהפופולאריים ביותר בשל היתרונות הרבים אשר חומר זה טומן בחובו. למינייט מהווה גם היא למעשה סוג של חרסינה, אשר עוברת הליך של דחיסה ושריפה בתנור, על מנת להעניק לחומר עמידות גבוהה.
    אחד היתרונות המרכזיים של ציפוי זה, טמון באפשרות לבחור את הגוון ואת צורת הציפוי, בהתאם לסוג הטיפול כמו גם, לדרישות ולצרכים הפרטניים של המטופל.

יש עוד מספר שיטות לציפוי שיניים, כאשר רופא שיניים מקצועי ומנוסה, ידע להתאים את שיטת ציפוי שיניים האופטימאלית בהתאמה למצב שיניו של המטופל כמו גם לדרישותיו ולצרכיו.


כתרי זרקוניה

כתרי זרקוניה הביאו לסוג מהפך בעולם הכתרים ולו בשל הנראות האסטטית המרשימה שהם טומנים בחובם – למעשה, לא ניתן להבדיל בין מראה של כתר זרקוניה לבין המראה של השיניים הטבעיות. כתרי זרקוניה מתאפיינים ביתרונות נוספים כמו: עמידות גבוהה, העובדה שהם אינם נשחקים והיכולת שלהם לשמור על מבנה השן גם בתנאים שהינם קשים.

לקוחות יקרים
ליבינו ומחשבתינו עם הנפגעים, הנופלים ומשפחותיהם.
מחזקים את כולנו ודואגים לביטחונכם.

 

מבקשים לעדכן כי חזרנו לפעילות ומאחלים
לימים שקטים וטובים יותר.

אנחנו חזקים יחד!