צילום פנורמי

צילום פנורמי דנטלי שמתבצע בעזרת CT רנטגן הוא היום הדרך הטובה ביותר לבצע אבחון עומק ותכנון מתווה טיפולי מורכב. כמעט כל טיפול שיניים כולל אבחון בעזרת צילום רנטגן. לכן רופאי שיניים רבים מחזיקים מכשירי רנטגן קטנים במרפאה. אבל כשמדובר באבחון עמוק הנדרש להכנה של שיקום פה או השתלת שיניים נדרשת תמונה מקיפה הרבה יותר, שרק צילום פנורמי מותאם לזה.


מה זה בעצם צילום שיניים פנרומי ?

המונח 'צילום פנורמי' מתייחס בדרך כלל לסט של כמה תמונות המתלכדות לכדי תמונה מלאה אחת. העיקרון הזה תקף גם בצילום פנורמי של השיניים. אנחנו בעצם מדברים על כל שן שמצולמת בנפרד ומהווה חלק מפאזל, שיחד מרכיב את כל מערכת השיניים בחלל הפה. צילום מקיף כזה יכלול את המידע הדרוש לרופא השיניים, הן בהיבט של אבחון, זיהוי ומיפוי הבעיות, והן כאביזר חיוני לתכנון המתווה הטיפולי שבטיפול שיקום פה מורכב כולל לעתים עשרות שלבי משנה

על פי רוב כאשר נדרש צילום פנורמי, רופא השיניים יפנה את המטופל אל מכון רנטגן שמתמחה בצילומים והדמיות מסוג זה. זה בדרך כלל מעכב את הטיפול ומטרטר את המטופל. במקרה של טיפולים מורכבים הזמינות של הצילום הפנורמי עשויה להתגלות עוד יותר קריטית. לעתים דרוש משוב במהלך הטיפול.


לכן במרפאתנו קיים מכשיר לצילום פנורמי והכל לרווחת המטופל.

לקוחות יקרים
ליבינו ומחשבתינו עם הנפגעים, הנופלים ומשפחותיהם.
מחזקים את כולנו ודואגים לביטחונכם.

 

מבקשים לעדכן כי חזרנו לפעילות ומאחלים
לימים שקטים וטובים יותר.

אנחנו חזקים יחד!