שיקום פה

כתרים ותותבות

כיום, הודות לטכנולוגיות מתקדמות, אין שום סיבה ממשית שאנשים ירגישו אי נעימות או מבוכה, בכל פעם בה הם מחייכים או פותחים את פיהם.
פתרונות מתקדמים ואיכותיים בתחום שיקום הפה, מאפשרים לשפר את מראה השיניים, ליהנות מתחליפים איכותיים ומרשימים לשיניים חסרות וליהנות בצורה מהירה ויעילה, מחיוך יפה ומכל התפקודים הדנטליים של הפה – וכל הטוב הזה, נמצא במרחק של טיפולים קצרים ויעילים.


כתרים

לאחר טיפול שורש, השן הטבעית מאבדת כמות גדולה מחומר השן ולכן, עולה הצורך בשחזור של כותרת השן. השחזור מתבצע על ידי כתרים.
הכתרים מורכבים משתי שכבות, השכבה הפנימית אשר עשויה מחומר קרמי והשכבה החיצונית, שהיא השכבה אשר נראית לעין. יש סוגים שונים של כתרים ובין היתר: כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה (סוג של יהלום מלאכותי) כתרי  EMAX (חרסינה אשר עברה תהליך דחיסה ועיבוד) וסוגים נוספים.
בזכות הטכנולוגיה המתקדמת, כיום ניתן ליהנות מכתרים המתאפיינים גם באיכות ועמידות גבוהה וגם בנראות מרשימה, אשר לא נופלת מהנראות של שן טבעית.
כמובן, שבחירה ברופא שיניים מקצועי ומנוסה, המתמחה בטיפולי שיקום הפה, תבטיח את הפתרונות האיכותיים והמתקדמים ביותר למטרה – רופא השיניים יבצע בדיקות מקדימות ובהתאם לתוצאות, יקפיד להתאים את סוג הכתר למבנה הלסת של המטופל, כמו גם לדרישות ולצרכים פרטניים שיכולים להיות למטופל – יש לדוגמא, מטופלים שיש להם העדפה לסוגי כתרים מסוימים כמו: כתרי זירקוניה או כתרי חרסינה.


שינים תותבות

אז נכון שכאשר מדברים על "שיניים תותבות" הנטייה הראשונה תהיה לחשוב שמדובר על שיטה מעט מיושנת להשלמת שיניים חסרות.
אבל, גם כיום, בתקופה בה הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת ליותר ויותר אנשים ליהנות מהתועלות של השתלות שיניים ושל שתלים דנטליים, רבים, עדיין בוחרים לעשות שימוש בשיניים תותבות.
ראשית כל מדובר בפתרון נוח, יעיל ומהיר. שנית כל, הטכנולוגיה המתקדמת לא פסחה גם על שיניים תותבות וכיום, ניתן ליהנות מפתרונות איכותיים ויעילים יותר – ולא פחות חשוב מכך, אותם החידושים מונעים את הכאבים ואת כל החסרונות אשר אפיינו את השיניים התותבות במודלים הישנים.
גם במקרה הזה, בחירה מושכלת ונבונה ברופא השיניים המציע פתרונות שונים בתחום שיקום הפה ובין היתר, גם שיניים תותבות, תהווה צעד חשוב בדרך לקבלת הפתרון האיכותי והמתאים ביותר עבור אותם אנשים המתמודדים עם מחסור בשיניים.

אם אתם זקוקים לטיפולי שיקום הפה ומבקשים ליהנות מהמענה האיכותי, המתאים והמתקדם ביותר למטרה, הגעתם לכתובת הנכונה למטרה. מוזמנים ליצור עמנו קשר.

לקוחות יקרים
ליבינו ומחשבתינו עם הנפגעים, הנופלים ומשפחותיהם.
מחזקים את כולנו ודואגים לביטחונכם.

 

מבקשים לעדכן כי חזרנו לפעילות ומאחלים
לימים שקטים וטובים יותר.

אנחנו חזקים יחד!