שיקום הפה

שיקום הפה

שיקום הפה נכון למטופלים בכל הגילאים .
שיקום הפה הוא תחום ברפואת השיניים העוסק בשחזור שיניים ומבוצע למטופלים להם חוסר של שן אחת או שתיים ועד לחוסר מוחלט של שיניים בלסת שלמה אחת או שתיים.
ד"ר דני כץ , מנהל המרפאה בעל תואר PHD בהשתלות שיניים משנת 1993 בעל ניסיון עשיר ומוניטין מעל 30 שנה בשיקום הפה ברמות הגבוהות ביותר מבצע טיפולים ברמה הטובה ביותר, בשיתוף פעולה עם טכנאי שיניים מוסמך בדרגת אמן בעל מעבדה קרובה למרפאה, כל זאת כדי להגיע לתוצאת שיקום סופי מיטבי.
שיקום הפה כולל : תותבות שלמות או חלקיות, כתרים, כתרי זרקוניה , גשרים ושחזורים קדמיים ואחוריים.
במרפאת השיניים של ד"ר דני כץ אנו משתמשים בדור החדיש של שתלים בעלי העמסה מיידית לצורך שיקום המהיר והמוצלח ביותר.
במרפאתנו שמים דגש על אסתטיקה ברמה גבוהה מאוד ומשתמשים בשיטות טכנולוגיות המתקדמות ביותר להשגת תוצאות מושלמות.
במסגרת שיקום הפה אנו דואגים לשחזר את צורתן ותפקידן של השיניים כך שהמראה ייראה אסתטי ויפה וכן המטופל יוכל ללעוס בצורה הטבעית והנכונה ביותר .


שיקום הפה הוא תהליך מורכב ולכן אנו מזמינים אתכם להגיע למרפאתנו לקבלת חוות דעת הכולל צילום פנורמי במקום ותוכנית טיפול ייחודית לכל מטופל ומטופל.


מטרת שיקום הפה להפוך כל מערכת לסתות , חניכיים ושיניים פגועים או בעלי לקות חמורה למערכת מושלמת מבחינה רפואית, הגיינית ,פונטית ואסתטית.
שיקום הפה משלים את חוסר השיניים בפה ומביא לתוצאה שבה המטופל יוכל לחייך חיוך מושלם ולתפקד ברמה מצויינת בתפקוד שוטף ויומיומי.
ד"ר כץ, לאחר ניסיון של שנים רבות בתחום שיקום הפה והשתלות הינו בעל יכולת לאבחן, לתכנן ולבצע טיפול ברמה מקצועית גבוהה ביותר, תוך ראיית העתיד   ובדיקת הצפוי לעתידם של מטופליו גם לאחר סיום הטיפול המשקם.
הכתרים אצלנו במרפאה נעשים בשיטה ממוחשבת כך שהתוצאה הסופית מדוייקת ביותר ומתאימה לפיו של המטופל בגודל, צורה וצבע.
ישנם כתרי זרקוניה , כתרי חרסינה וגשרים שלמים.
רמת הדיוק אליה אנו מצליחים להגיע במסגרת שיקום הפה המבוצע במרפאתנו היא מירבית והמטופלים שבעי רצון מהתוצאה כבר בשלב הכתרים הזמניים.   

 

צוות המרפאה כולל את ד"ר דני כץ בעל תואר דוקטורט בתחום ההשתלות, סייעת מקצוענית, שיננית מוסמכת ומנהלת מרפאה בעלת כישורים של אנושיות, דאגה ואכפתיות המלווה את המטופלים משלב הייעוץ וסגירת התוכנית ועד לסיום הטיפול לשביעות רצון של המטופל והצוות.

דר דני כץ מרפאת שיניים
אודות דר דני כץ
דר דני כץ כתרים לשיניים
דר דני כץ השתלות שיניים
דר דני כץ שיקום הפה