שיננית מוסמכת

שיננית מוסמכת

ביקורים סדירים לניקוי שיניים והסרת אבנית אצל השיננית המוסמכת שלנו יבטיחו למטופלים שיניים נקיות ,מניעת מחלות חניכיים ונשימה רעננה.
מחלת חניכיים היא תופעה דלקתית הפוגעת בחיבור בין השן לעצם הלסת , מחלה זו עלולה לגרום לאובדן שיניים. רובד החיידקים המצטברים בפה גורם לדלקת חניכיים אשר לא תמיד נראית לעין אך מתבטאת באדמומיות , דימומים , בצקתיות בחניכיים וריח רע מהפה.
השלב הראשוני למניעת התפתחות המחלה היא על ידי שיננית . השיננית במרפאתנו מבצעת טיפול הסרת אבנית , ניקוי השיניים והחניכיים וכן מדריכה על צחצוח נבון ושיפור ההגיינה.
גם אנשים שהתברכו בשיניים בריאות וחזקות צריכים לבקר באופן סדיר אצל השיננית כדי למנוע מחלות דנטליות עתידיות. מטרת הטיפול היא לשפר ולשמר את בריאות חלל הפה.

השיננית במרפאתנו עורכת בדיקה יסודית וכך במידת הצורך יכולה לגלות מקרים של עששת עוד בתחילת התפתחותה. איתור מוקדם בעזרת השיננית יכול למנוע מצב של נסיגת חניכיים ולשמר על מצב תקין לאורך שנים רבות.
המודעות לרפואת שיניים מניעתית התפתחה עם השנים וקיימת מודעות יותר לשמירה על כללי הגיינה כגון : צחצוח נכון, שימוש בקיסמים ובחוט דנטאלי וכן בתמיסות לשמירה על הגיינת השיניים והחניכיים.
בדיקה תקופתית וביקור אצל השיננית באופן סדיר מהווים השלמה לתחזוקה הנעשית בבית וכך מתאפשרת שמירה על בריאות השיניים והחניכיים ואיתור בעיות בתחילת הדרך.
במרפאתנו תוכלו לקבל שירות משיננית מקצועית .
השיננית מבצעת ניקוי יסודי של השיניים והחניכיים אשר לא מתאפשר בצחצוח שיניים רגיל יומיומי.
המכשור במרפאתנו חדיש ביותר  והגייני.אבחון מוקדם אצל השיננית נותן למטופל מידע אודות מצב השיניים והחניכיים שלו באותה עת. ככל שהבעיות מתגלות מהר יותר כך ניתן לטפל בהן במהירות ללא כאב מיותר וללא הוצאת כספים יקרה יותר. 
בעיות שיניים נוטות להחריף אם לא מטפלים בהן בזמן ולכן השיננית במרפאתנו מעדכנת את ד"ר דני כץ , מנהל המרפאה על מצבו של כל מטופל ומטופל.
חניכיים בריאות הן תנאי הכרחי לבריאות העצם התומכת בשיניים. במסגרת הטיפולים במרפאתנו מתבצע במידת הצורך ניקוי עמוק יותר הנקרא – הקצעת שורשים. מטרת טיפול זה הוא לנקות כיסי חניכיים עמוקים מאוד, זהו טיפול המבוצע תחת הרדמה מקומית ובכך מתאפשרת הסרת האבנית גם ממקומות עמוקים מתחת לחניכיים.
הטיפול מבוצע במספר ביקורים ורק במידת הצורך.
אנו מבצעים את טיפולי החניכיים בטכניקות חדשות ומתקדמות ושמים דגש על הטיפול המניעתי שנערך על פי תוכנית ביקורת סדירה ותקופתית לכל מטופל.
הוכח כי גילוי מוקדם ושמירה על הגיינת השיניים והחניכיים מניבה תוצאות הטובות ביותר ! 

 

צוות המרפאה כולל את ד"ר דני כץ בעל תואר דוקטורט בתחום ההשתלות, סייעת מקצוענית, שיננית מוסמכת ומנהלת מרפאה בעלת כישורים של אנושיות, דאגה ואכפתיות המלווה את המטופלים משלב הייעוץ וסגירת התוכנית ועד לסיום הטיפול לשביעות רצון של המטופל והצוות.

דר דני כץ מרפאת שיניים
אודות דר דני כץ
דר דני כץ כתרים לשיניים
דר דני כץ השתלות שיניים
דר דני כץ שיקום הפה